Josef Řezníček Festival transformace

Josef „Prostě Pepa“ Řezníček

+420 608 282 738
prostepepa.webnode.cz/

je certifikovaný instruktor funkčního dýchání Oxygen Advantage. Jeho hlavním cílem je ukázat lidem cestu ke zklidnění, zjemnění a odbourání stresu prostřednictvím správného dýchání. Věří, že dýchání je klíčem k dosažení vnitřní rovnováhy a pohody, a právě touto filozofií se řídí při práci s klienty.
Pepa má rozsáhlé zkušenosti v oblasti dechových technik, které pomáhají uvolnit napětí a stres a také podporují regeneraci těla, klidnou mysl a zlepšení sportovního výkonu. Jeho přístupy jsou založeny na jednoduchých, ale efektivních cvičeních, která umožňují klientům snadno integrovat relaxaci a zklidnění do svého každodenního života. Mnozí klienti oceňují nejen větší klid a harmonii, ale také výrazné zlepšení fyzické kondice a výkonu.
Kromě dechových technik se Pepa věnuje i funkčnímu protažení těla, které kombinuje s dýcháním. Tento integrovaný přístup pomáhá k uvolnění svalového napětí a zvýšení flexibility i k optimalizaci dechového vzorce a celkové fyzické a psychické rovnováhy.
Nyní pracuje na získání certifikátu Buteyko Clinic, který mu umožní pracovat s lidmi s různými typy dechových obtíží, migrénami, vysokým krevním tlakem apod.

Funkční protažení fascií a rozproudění lymfy

Funkční protažení fascií je účinná metoda zaměřená na uvolnění a aktivaci fascií, což jsou pojivové tkáně obalující svaly, orgány a další struktury v těle. Tato technika kombinuje jemné a plynulé pohyby s hlubokým dýcháním, čímž napomáhá k uvolnění napětí a ztuhlosti v těle. Toto cvičení zvyšuje flexibilitu, pohyblivost a přináší pocit lehkosti a znovuobjevené energie. Dále rozproudíme lymfatický systém, což je klíčové pro detoxikaci těla a posílení imunitního systému. Aktivací lymfy se podporuje odplavování toxinů a zlepšuje celková cirkulace tekutin v těle.
vlaječky: zelená, jednotlivě

Hrátky s dechem a aktivace třetího oka
Zjistíte, jak má vypadat funkční dýchání a jak si jednoduchými technikami pomoci se zdravím, stresem nebo sportovním výkonem. Naučíte se, jak si zlepšit výkonnost pomocí kontrakce sleziny a jak spustit očistu organismu, vše pouze a jenom svým dechem. Dále si řekneme, jak si pomocí dechu prohloubit sexuální prožitky a připravit tělo na vyšší vnímavost.
A jako bonus zažijete úžasnou dechovou techniku k aktivaci třetího oka a rozšířeného vědomí, která je zaměřena na harmonizaci vibrací šišinky a hypofýzy, dvou důležitých žláz v mozku. Tato technika využívá dýchání se střídáním intenzit, což pomáhá stimulovat a synchronizovat tyto žlázy. Při aktivaci šišinky se uvolňuje DMT (dimethyltryptamin), což je přírodní psychoaktivní látka, která může vyvolat hluboké spirituální zážitky a stavy rozšířeného vědomí. Sjednocení vibrací šišinky a hypofýzy podporuje spirituální růst a propojení s vyšším já, čímž přináší větší vnitřní mír a hlubší pochopení sebe sama i světa kolem nás.
vlaječky: zelená, jednotlivě

Koupit lístkyPotřebujete více informací?