Jan Komeda Festival Cesty transformace

Jan Komeda

+420 736 755 000

www.umenimilovani.cz

Jan provází skupiny, páry i jednotlivce na cestě osobního rozvoje tantrou, transformací stínu a vztahovou dynamikou s radostí, hloubkou a humorem. Tyto metody vnímá jako účinnou cestu k nalezení plné živosti, osobní svobody, skutečné lásky, naplnění a radosti v životě. Prošel mnoha výcviky tantry, šamanismu, transformace stínu a moderních sexuologických a vztahových témat v různých koutech světa. Je lektorem Cest Transformace a současně vede vlastní Školu Umění milování zaměřenou na rozvoj intimity, vztahů a osobních kvalit včetně transformace stínu. Absolvoval rovněž několik výcviků pod vedením Johna Hawkena – roční tantrický výcvik, roční kurz tantry pro pokročilé, Love Making, Dark Eros a profesionální výcvik tantrických masáží a učitelský výcvik. Dále prošel semináři Quodoushky, transformačním sexuologickým výcvikem SAR pod americkou organizací AASECT, semináři Dona Miguela Ruize a mnoha dalšími.

Workshopy Jan a Marie

Pohádka o housence a lístku, tygru a ovečce, vampírovi a člověku, duši a andělovi

Ohnivý dech – šamanská praxe pro páry

Tantrická transformace strachu, viny, studu a hněvu v potěšení, radost, slast a blaženost.(Temný Eros)

Rozšířená Orgasmická meditace – pohlaví + srdce + vědomí

Workshopy Jan a Jitka

Uvítací meditace 

Workshopy Jenni a Jan

Tantrická masáž jako posvátný transformační rituál – Jenni a Jan

Tantrická transformace strachu, viny, studu a hněvu v potěšení, radost, slast a blaženost. (Temný Eros) – Jan a Marie

Temný eros je termín pro popis sexuality, která je spojena s naší první čakrou, o její síle (nad nebo pod), hněvu a pomstě, vině a hanbě, otázkách vlastní hodnoty a posílení. Tyto problémy malují naši sexualitu tímto dotekem temnoty, protože jsou obvykle nevědomé, někdy posedlé nebo hrozí, že se vymknou naší vědomé kontrole. Tyto existenciální problémy lze léčit a transformovat pomocí tantrických technik vědomí, srdečnosti a život vyjadřující energií slasti.

Tento workshop vám pomůže otevřít či rozvinout vaši hravost a zlobivost a také proměnit trest v intenzitu a potěšení.

Pokročilost: Workshop pro středně pokročilé a pokročilé. Dle vašeho osobního nastavní ORANŽOVÁ až ĆERVENÁ. Přijďte ve dvojicích a vezměte si s sebou lungi či kostými, které souvisí s tematikou a jakékoliv pomůcky podporující hravost a laskavou až dovádivou zlobivost 😉

Můžete přijít i jako jednotlivci a na místě se pokusíme spárovat nebo vyvořit hravé malé skupinky.

 

Koupit lístkyPotřebujete více informací?