Jana Nídl Festival transformace

Jana Nídl

jsem celostní masérka z Plzně. S Honzou a Maruškou jsem si společně se svým mužem, prošla několika kurzy (Umění milování, Transformace Stínu, Tantrické masáže), které zásadně změnily můj pohled na sebe, můj život a velmi nám pomohly v našem partnerském vztahu. Prožitky v masážích pro mě byly tak silné a transformační, že jsem se rozhodla projít výcvikem různých technik, kde jsem objevila svůj dar vědomého doteku a nakonec se stala profesionální masérkou. Nemohla jsem tedy nepřijmout pozvání a spojit již druhou návštěvu tohoto unikátního festivalu s nabídkou masáží pro vás a už se velmi těším na propojení těchto mých dvou srdečních záležitostí.
 
Budu nabízet:
1) Celostní, harmonizační masáž (90min./ 120min.). Tvořím jí naladěním se na masírovaného a jeho aktuálního přání a záměru. Je kombinací různých technik, ale základ vychází hlavně z Malajské harmonizační masáže, která podporuje uvolnění těla a mysli. Ve festivalovém prostředí může podpořit integraci prožitků a regeneraci.
2) Aroma masáž (60min.) Velmi jemná technika při které je postupně použito 8 velmi kvalitních esenciálních olejů Bewit, které působí synergicky a podporují tělo na mnoha úrovních.
Koupit lístkyPotřebujete více informací?