Josef Šálek

Joska – Josef Šálek

+420 608 731 078

Světový rekordman (neuvěřitelných více jak 9,5 hodiny v planku👏👏👏) a obdivuhodný člověk bude provázet pády důvěry a přechodem přes střepy. Můžete se s ním poradit jak se zapsat do Guinessovy knihy rekordů svým vlastním výkonem a jak z životních nástrah vykřesat své poklady. Třeba při autogramiádě jeho knihy Zlaté dno. Je možné rovněž porozumět i díky jeho příběhu, jak hodně je možné se posunout vstříc svému potenciálu, pokud se začneme rozvíjet.

 

Kniha Zlaté dno – autogramiáda

Jedná se o můj autentický příběh z prostředí arabského vězení.
Do tohoto vězení jsem se dostal při cestě na dovolenou, na které si mě úředníci spletli s jinou osobou, kterou hledali. Byl jsem nespravedlivě zatčen a vězněn v arabském vězení. Spadl jsem tu na své dno. A právě tady jsem objevil svůj zlatý poklad, z kterého již mohu čerpat po celý svůj život. Nejen, že mě tato zkušenost vnitřně osvobodila, ale naučil jsem se díky ní své obtíže a bolesti transformovat i do překonávání rekordních limitů v různých sportovních, vytrvaleckých a otužileckých disciplínách. Největší poklad, který všichni hledáme, je ukryt v v naší nejhlubší hlubině, na našem dně. Poslední aktuální téma, kterému se věnuji je tekutá výživa, na které jsem nyní již 11. měsíc. Loni jsem s ní na vašem festivalu začínal a nevěděl jsem, jestli mi to bude vyhovovat. Dnes se už k hmotnější stravě nehodlám vracet.

Josef Šálek pády důvěry

Pády důvěry

Z mých zkušeností se jedná o nejsilněji prožívanou techniku, která velmi intenzivně uvolňuje bloky a emoce.
Pády z výšky po zádech do náručí druhých, je technika, která pomáhá obnovit zklamanou důvěru v druhé. Pokud je v nás potlačená zloba na ty, kteří nás zklamali, procházíme životem se strachem z ostatních lidí. Nepřipouštíme si je k sobě, nemůžeme s nimi spolupracovat a tato nedůvěra významně ovlivňuje i naše partnerské vztahy.
Napětí, které se po uskutečněném pádu uvolní, se promění ve vděčnost za bezpečné chycení. Uvolněný pláč i emoce, mohou každého posunout ke svobodnějšímu a šťastněji prožívanému životu.
I chytající si uvolňují bloky v sebedůvěře skrze zodpovědnost za bezpečné chycení padajícího.
Absolvované pády pomáhají dále uvolnit strach z výšek a ze smrti. Dále uvolňují nadměrnou kontrolu ega nad některými potřebnými životními rozhodnutími.
Josef Šálek přechod po střepech

Přechod přes střepy

Bosá chůze po zemi, u většiny lidí vyvolává strach z možného poranění. Jedním z těchto poranění je řezná rána. Tuto ránu mohou nejvíce způsobit skleněné střepy. Přitom hlavní složkou skla je křemík a to je zemský nerost.
Bosou chůzí přes skleněné střepy (oxid křemičitý) tak obnovujeme přerušené spojení se Zemí a s její energií. Vyjadřujeme tím naši důvěru v ní a tím k nám může z jejich útrob proudit silnější tok energie, který nás uzemňuje a nabízí nám tak ve větší míře její dary.
Navíc se tím od strachu z poranění uvolňujeme i v podvědomé úrovni a tím si případná zranění daleko méně do svých životů přitahujeme.
Josef Šálek plank

Plank

Plank nebo-li prkno je jeden z nejnáročnějších, ale i nejefektivnějších cviků na zpevnění těla vůbec. Vydržet v tomto vzporu třeba jen minutu je pěkná dřina. Ukáži vám jak se dá v něm být desítky minut a přitom zůstat klidným a spokojeným. V této pozici s vámi budu hovořit o tom, jak pracovat s naší pozorností a jak přijmout těžkosti života tak, aby nás dál v něm již neovládali. V současné době v něm držím světový rekord a zapsal jsem se tím do Guinessovy knihy rekordů v čase kolem 10-ti hodin. Můžete se ke mně i připojit a udělat si popřípadě i vaše osobní rekordy ve výdrži v něm.
Koupit lístkyPotřebujete více informací?