Lucie Vybíral Pastrňáková Festival transformace

Lucie Vybíral Pastrňáková

+420 608 815 989

www.light-soul.eu

Jsem mentorka zdravého pohybu a funkčních pohybových návyků, průvodkyně meditacemi a práce s myslí a nadšená biohackerka. Poznatky svého studia z mnoha oborů ověřuji sama na sobě a hledám ty nástroje, které nejlépe a nejefektivněji podporující můj záměr – žít ve zdraví, vitalitě, radosti a svobodě. Esenci svých poznatků s nadšením předávám svým klientům. Vytvářím výcviky, organizuji transformační programy a retreaty, vedu pravidelná setkání a kruhy, publikuji články a audiovizuální obsah s vědeckou tématikou, kterou zpřístupňuji široké veřejnosti. Vycházím z konceptů propojujících souhru těla a mysli. Fascinuje mě a pracuji s principy jógy a jógové terapie, Pilatesovy metody, funkčního tréninku, práce s pánevním dnem a stabilizace HSSP, tensegrity systému a práce s fasciemi, mindfulness a Buddhistocké meditace, neurověd, kvantovou fyzikou, neurografií, nutriční farmakologií… Vše propojuji, hledám a nacházím jedno-duchost.

 

Beseda o biohackingu (2x60min)

Beseda o biohackingu – Jak CELOSTNÍ BIOHACKING zapojit jednoduše a hladce do každého svého dne na cestě za tou nejzdravější, nejvitálnější a nejspokojenější verzí sebe sama? Bavit se budeme o různých nástrojích podpory a péče o tělo i mysl. Vedle těch nejpřirozenějších a snadno dostupných jako pohyb, dech, spánek, strava, meditace…nabídneme vhled do těch sofistikovanějších nástrojů. Ponoříme se do široké oblasti nutriční farmakologie, fotobiomodulace a souvislostí endokanabinoidního systému. Moderní doba umožňuje například analýzu stavu těla z kapky krve se zaměřením na prozkoumání stavu buňky, tendencím k chronickému zánětu či neurodegenerativním chorobám, můžeme velmi zásadním způsobem ovlivnit to, kým jsme tělem i myslí vědomou péčí o svůj mikrobiom. Máme možnost využívat terapii světlem, tzv. fotobiomodulaci a tím výrazně navýšit svou vnitřní energii. Pověnujeme se také tématice využívání produktů z konopí a CBD. Všechny z těchto nástrojů mohou být dobrými sluhy a špatnými pány, je třeba ke všem přistupovat s hlubokou pokorou, zvídavostí, bdělostí a respektem. Beseda bude rozdělena na dvě části do dvou dnů, provede vás Lucka, mnoho let praktikující a zkoumající biohackerka.

Arteterapie – „Propouštění vnitřního konfliktu“ (90-120min)

Arteterapie – „Propouštění vnitřního konfliktu“ (90-120min) Praktickým workshopem vás provede Lucie. Naučí vás techniku zvědomení a rozpuštění vnitřního konfliktu/traumatu tak, aby se emoční zátěž spojená s tímto konkrétním tématem vynulovala a tím vás nadále neokrádala o tvořivou sílu. Skrze souhru osy ruka – oko – mozek ovlivníme nejen neuroplasticitu mozku, ale také celé vibrační pole, které vysíláme. Vnější realita se začne proměňovat jako přirozený důsledek vnitřní změny v nastavení emocionálně-mentálního postoje. Kreslí se tenkým černým fixem a pastelkami. Není potřeba žádné předchozí zkušenosti ani nadání pro kresbu/malbu! Odnesete si svůj jeden obrázek. S sebou: ideálně sadu pastelek a tenký černý fix. (Případně budu mít k zapůjčení).

Koupit lístkyPotřebujete více informací?