Michaela Sklářová

Michaela Sklářová

+420 777 204 028

Nikdy se nevzdávej a miluj vše, co v životě přichází!“

Michaela je profesionální lektorka čínských umění čchi-kung a meditací. Je autorkou vzdělávacího konceptu Živý čchi-kung, škola přírodní léčby, který jako jediný akreditovaný program u MŠMT tohoto druhu v celé ČR se specializuje na vzdělávání budoucích lektorů, široké veřejnosti a učitelů.

Více jak 20 let se věnuje umění čchi-kung, omlazování těla skrze sexuální praxi a práci s energií přírody a vesmírných těles. Její vášní je život sám, poznávání nekonečnosti lidského potenciálu v běžném životě, různých holistických metod, které vedou ozdravování těla i ducha a to zejména z pohledu taoistické filosofie a čínské medicíny. Pomáhá lidem nalézat hlubší smysl života a naplnění životní cesty. Více o Michaele na www.zivycchikung.com

Michaela povede dva workshopy:

Tajemství dlouhověkosti – návody pro šťastný partnerský i osobni a sexuální život podle Tao

Praktická cvičení na zvýšení životní síly a citlivosti sebe i partnera.

Zvu vás srdečně do prostoru ticha, klidu a společného byti, kde si uzijeme svou vlastní existenci byti, tzn. těla a ducha, všeho, co bude v daném čase a prostoru přítomno. Za pomoci fyzických a dechových cvičení cchikung vyladime telo, orgány a energii do maximální možné harmonie. Harmonie a životní síla jsou zpravidla kvality, ktere si přejeme denně zažívat jak v oblasti zdraví tak prožívat i s druhými lidmi.

Nás společný workshop bude o hravosti, citlivosti a zároveň praktických navodech, jak jednoduchými technikami zkvalitňovat svůj život do dlouhého věku.

Na workshop můžete přijít sami nebo ve dvojici.

V první části nás čekají jednoduchá energetická cvičení.

V druhé části párová cvičení pro zvýšení energie, libida, citlivosti, hravého uvolnění a v neposlední radě také posílení zdraví.

Přijďte bez očekávání a dovolte si vstoupit do prostoru Tao, které skrze vás bude tvořit…

Těším se na setkání s vámi všemi♥

vlaječky: oranžová, jednotlivci nebo dvojice, sebou: olej, šátek na oči, hravost

Balijská jóga

Ranní cvičení a meditace Balijská jóga je především práce se sluneční energii pro harmonizaci čaker.

Koupit lístkyPotřebujete více informací?