Těšíme se na všechny, kteří se již nemohou dočkat příležitosti setkat se mnohem hlouběji, radostněji a hodnotněji sami se sebou a s dalšími lidmi s otevřeným srdcem. Festival na začátku léta 2024 od 2. do 7. 7. 2024 dolaďujeme. Program aktualizujeme a postupně rozšiřujeme. V každém případě se můžete spolehnout, že to bude 6 dní plných skvělých a hodnotných zážitků, uvědomění a transformací v malebném prostředí krásné Šumavy hotelu Zadov s vířivkou a skvělými masážemi mezi báječnými workshopy. Workshopy v jiném jazyku než čeština budou do češtiny překládány.

Tento festival je samostatným příběhem, který spolutvoříme od prvního večerního ceremoniálu přes desítky workshopů a setkání až po velmi dojemný závěrečný rituál.

Naším cílem není předhánět se v počtu workshopů a lektorů, nakonec v jeden moment může být každý účastník jen na jednom místě. Naopak cílem je vytvořit ucelenou možnost nahlédnout a prožít si, jak obohacující může být objevovat sebe a své vztahy díky tantře,  tanci, šamanismus, vodní tantře, masážím a transformaci našich stínů pod vedením prověřených, kvalitních a laskavých lektorů.

Každý den je proto věnován jednomu hlavnímu tématu. Současně poběží dva až tři workshopy s naší snahou, aby jeden byl orientován více na začínající v dané oblasti (zelená) a jeden na pokročilejší účastníky (červená).

úterý 2.7.24 Seznámení se a vytvoření bezpečného a posvátného prostoru – společný vstupní rituál

středa 3.7.24 Základní principy tantry, šamanismu, temného erosu a transformace, včetně transformace stínu a dechových technik

čtvrtek 4.7.24 Mužská a ženská energie (odděleně i společně)

pátek 5.7.24 Obřady a rituály

sobota 6.7.24 Pokročilejší principy tantry, šamanismu, temného erosu a transformace stínu a dechových technik

neděle 7.7.24 Závěrečná ceremonie

Zde je uvedena zatím verze 2023. Počáteční verzi 2024 zveřejníme během nejbližších týdnů a postupně ji budeme doplňovat. Podklady a změny přichází postupně. Můžete se těšit na ověřené velmi oblíbené lektory a workshopy, abyste se cítili jako doma a též na svěží proud novinek 😉

Přítomní lektoři představí každé ráno stručně své workshopy na daný den. Velmi doporučujeme se těchto setkání účastnit. Na nich budou případně zodpovězeny všechny další otázky. Prosím neptejte se na jednotlivé workshopy organizátorů. Děkujeme 🙂

Barvou v písmu programu značíme pokročilost jednotlivých workshopů. Co to vlastně znamená – pokročilost je možné vnímat z více úhlů pohledu:

  1. Dosavadní zkušenosti.
  2. Otevřenost z pohledu oblečení, v jakém cvičení probíhá.
  3. Rozsah doteků či intimních doteků v rámci cvičení s ostatními.

Barva písma:

  1. Zelená – nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti, workshop probíhá v oblečení s málem kontaktů s ostatními.
  2. Oranžová – předpokládá se, že účastník již nějaké zkušenosti má, ale na začátku každého workshopu lektoři vysvětlí vše co bude třeba. Rozsah oblečení je většinou volitelný a rozsah kontaktů s ostatními je možné si velmi dobře regulovat dle sebe.
  3. Červená – Většinou tento workshop splňuje jednu z následujících podmínek – předpokládají se předchozí zkušenosti i když vše potřebné pro workshop bude vysvětleno lektorem na začátku. Je pravděpodobné, že součástí workshopu bude i nahota či částečná nahota. Kontakty s partnerem nebo ostatními mohou být i intimní.

Přejeme vám krásné, radostné a zdraví plné dny a těšíme se na vás 🙂

tým Festivalu transformace

Technická poznámka: Program se dobře zobrazuje na větších monitorech. Na mobilech jde většinou rolovat vodorovně a měnit velikost. Pokud se to na Vašem zařízení neděje, podívejte se na program na bežném PC. Název většiny workshopů je i aktivní link na stránky lektorů a jejich bližší popis. Platné .pdf verze, jsou vhodné, pokud si program chcete natisknout. Mobilní i telefonní signál je v místě limitován.

PDF verzi celého programu platnou k 4.7.23 10:30 (platné od aktualizace 1.7.) si můžete stáhnout zde:

CZ: Festival transformace – program_230704

E: Transformation festival – program_230704

>
>
>
>
Koupit lístkyPotřebujete více informací?