JOHN HAWKEN

Kroky transformace

Pondělí 5.7. 15:00-18:00

Znovu se podíváme na dva meditační rituály, které využívají tradiční kroky transformace tantry. Energie se transformuje jejím pohybem vzhůru, aby se projevila ve vyšších čakrách. Například když přemisťujeme energii ze třetí do čtvrté čakry, stává se namísto vyjádření moci projevem lásky. Spojíme dvě silné meditace. Když spolu dýcháme v ohnivém dechu, vnímáme společně dvě čakry najednou a postupujeme nahoru k polaritě nebe a země jako formy našeho bytí a energického tance toho, kdo jsme. Ohnivý dech nás očistí, uzdraví a transformuje, když si uvědomíme, že je to tok energie směrovaný naším vědomím.

Pokračujeme pomocí meditace kvetoucích stromů, abychom otevřeli naši karmickou čakru a rozšířili ji do naší dharmické svobody v našem energetickém těle a našem vyšším já. Poté otevíráme svou jedenáctou a dvanáctou čakru, abychom získali vedení hvězdných pannen a moudrost Matky Země. Zveme ženské a mužské síly bohyně a boha a vezmeme si je společně v naší patnácté čakře.

Varování: Když John vedl meditaci kvetoucího stromu na londýnském tantra festivalu, byl požádán, aby varoval účastníky, že je to skutečná a silná tantra, která vás přenese do pozměněného stavu vědomí. Kombinace těchto dvou meditací je mezinárodní premiérou. Očekávejte silné transformační energie, pokud se jim dokážete otevřít.

Koupit lístkyPotřebujete více informací?