Máte-li libovolnou otázku napište ji na info@FestivalTransformace.cz

nebo volejte Marie na +420 731 006 522

 

Těšíme se na všechny, kteří se již nemohou dočkat příležitosti setkat se mnohem hlouběji, radostněji a hodnotněji sami se sebou a s dalšími lidmi s otevřeným srdcem. Festival na začátku léta 2024 od 2. do 7. 7. finalizujeme. Program aktualizujeme a postupně rozšiřujeme. V každém případě se můžete spolehnout, že to bude 6 dní plných skvělých a hodnotných zážitků, uvědomění a transformací v malebném prostředí zdravé přírody Šumavy v pohodlí hotelu Zadov se saunou, vířivkou a skvělými masážemi mezi báječnými workshopy. Workshopy v jiném jazyku než čeština budou do češtiny překládány.

Tento festival je samostatným příběhem, který spolutvoříme od prvního večerního ceremoniálu přes desítky workshopů a setkání až po hluboký a dojemný závěrečný rituál.

Naším cílem není předhánět se v počtu workshopů a lektorů, nakonec v jeden moment může být každý účastník jen na jednom místě. Naopak cílem je vytvořit ucelenou možnost nahlédnout a prožít si, jak obohacující může být objevovat sebe a své vztahy krz tantru,  tanec, šamanismus, transformaci našich stínů a masáže pod vedením prověřených, kvalitních a laskavých lektorů.

Každý den je proto věnován jednomu hlavnímu tématu. Současně poběží dva až tři workshopy s naší snahou, aby jeden byl orientován více na začínající v dané oblasti a jeden na pokročilejší účastníky.

Více najdete na záložce Program a pod jednotlivými lektory.

Staňte se fanoušky facebooku https://www.facebook.com/Letni.Festival.transformace a přihlaste se k doběru našeho YouTube kanálu @Festival transformace s pozvánkami a novinkami od lektorů a organizátorů. Po přihlásení se jako účastník festivalu získáte přístup do uzavřené facebookové skupiny pro účastníky festivalu.

 

Další informace – postupně doplňujeme, občas se sem podívejte 😉

 

Přejeme vám krásné, radostné a zdraví plné dny 🙂

Dovolte si zastavit se na 10 min. a vnímat co vše vám Festival transformace může přinést díky sdílení účastníků v 2023.
Koupit lístkyPotřebujete více informací?