Kami a Toman Festival transformace

Kami a Toman

Facebook: https://www.facebook.com/tk.movement

Kami je tanečnice, která si od malička prošla vzděláním různých tanečních stylů. Její největší vášní byly vždycky africké rytmy, dancehall, contemporary a párová akrobacie. Také se věnuje józe, tréninku flexibility a improvizačnímu / svobodnému tanci. Po vybudování taneční školy se momentálně věnuje provázením žen a mužů tancem, kde balancuje techniku s vlastním sebe-vyjádřením. Minulý rok také zakončila 2-letý transformační výcvik „cesta tančícího srdce“.

Taneční (s)plynutí pro muže a ženy s Kami a Tomanem

Toman Equilibre a Kami jsou taneční a improvizační duo, které se věnuje věnuje párové akrobacii, improvizaci v kontaktu, vystupování na živou hudbu a zároveň spojují svoje sólo umění dohromady. Toman vychází z parkouru, kung-fu, umění stojek a Kami je tanečnice od malička. Nejraději trénují formou improvizačních her a společně tančí párový tanec „beze jména“, kde následují základní techniky z různých párových tanců, kontaktní improvizace a čerpají ze studnice s názvem „hravost“. S tímto přístupem mají úspěch u mnoha studentů.

Na workshopu projdeme:
– jak se propojit a plynout s druhým v tanci a pohybu a cítit se u toho skvěle, uvolněně a „bez-myšlenkovitě“
– jak se odevzdat druhému v tanci 
– jak vést partnera/partnerku a jak následovat (a také jak se nechat vést) v obou rolích
– jak improvizovat v kontaktu
– jak se hlouběji propojit se svým tělem a  zároveň s druhými / partnerkou / partnerem
– jak skrze tanec přinést více vášně a hravosti do partnerského vztahu bez tanečních znalostí
– studnice inspirace improvizačních a párových tanečních her

„Rozhýbej svou pánev“ s Kami

V dnešní době je téměř normální mít ztuhlé tělo včetně naší pánve. (Zatím) Žijeme v přesvědčení, že tanec pánví a pohyby pánve jsou určeny pouze pro ženy. Na workshopu „rozhýbej svou pánev“ se naučíme, jakým způsobem můžeme pánev roztančit a jaké benefity nám to může přinést do života (jak pro ženy, tak pro muže). Mé know-how vychází především z tanečních exotických technik, které se budeme společně učit a praktikovat ve vlnách afrických rytmů.

 

Koupit lístkyPotřebujete více informací?