Danni Lovefox

Danni Lovefox

Jako certifikovaný somatický sexuolog, bodyworker a učitel tantrické cesty nabízím podpůrný prostor k prozkoumání sebe sama a svého spojení s vesmírem, tkaní kouzla tantry s koučováním vtělení na základě traumatu. Díky neustálým tréninkům v práci s tělem a dechem pracuji s láskou a soucitem. Učím prohloubení uvědomění svého těla – zkoumám tuto bránu, která leží hluboko v přítomném okamžiku, skrze kterou můžete letět za hranice všedního dne do jiné reality.

ZTĚLESNĚNÝ ZÁMĚR – 90 min

Stanovení záměru na dny dopředu je mocnou iniciativou, jak vnést konkrétní formu do energetické nádoby festivalu – co si zde přát? Po čem skutečně toužíte? Co by vás živilo a zároveň pomáhalo vašemu pokroku na vaší vlastní cestě transformace?
Budete uvítáni vtělenou meditací, abyste uvnitř hledali impulsy kolem těchto otázek. Masáž tělesných otisků, prováděná ve dvojicích, ať už oblečených nebo ne, jak preferujeme, umožňuje očistit a obnovit naši esenci. Vycházejí najevo vzorce získané od rodičů/společnosti/rodiny… připravené vstoupit do tohoto prostoru pod naším vlastním vedením, nikoli autoritou anti-extatických programů. A konečně, pozvání našeho záměru proniknout hluboko do našeho systému jako semínko, které je základem procesů, které se před námi v těchto dnech objevují.

ÚROVEŇ WORKSHOPU: Oranžová – není nutná nahota, ale s neintimním dotykem ve dvojicích

 

 

MEDITACE ROSETTA

Chester Mainard, průkopník anální masáže, řekl, že pokud by mohl s někým pracovat jen 5 minut a dosáhnout maximálního efektu prostřednictvím masáže – bylo by to v oblasti anální oblasti.

Pokud je tato část těla uvolněná, je to nejrychlejší cesta k relaxaci celého těla. Přesto zde tak často leží napětí a sevření, které absorbuje naši životní energii do silných vzorců držení. Mnozí z nás se naučili skrývat toto nejněžnější a nejzranitelnější místo – tak často spojené se studem. Pomalá a citlivá opakovaná doteková meditace na vnější ploše rosetty nám umožňuje věnovat pozornost a cítit, co se děje, když čelíme našim skrytým místům, a rozpouštět jakýkoli stud, který může vyvstat z láskyplné přítomnosti.

Jak upozorňuje John Hawken, zde je více nervových zakončení rozkoše než v celé oblasti genitálií. 

Ve skutečnosti může odpočinek v pozorném jemném doteku stimulovat hluboké uvolnění nervového systému, což může způsobit změněné stavy vědomí.

Vezměte s sebou na tuto ranní meditaci svého vybraného důvěryhodného partnera a také věci na stavbu útulného hnízda, jako je sarong a deka. Rukavice jsou k dispozici.

Koupit lístkyPotřebujete více informací?