Vesna Sarva Festival transformace

Vesna Sarva

Vesna s radostí prošla před 12 lety výcvikem tantry a rodinných konstelací. Poté jí mnoho let bavilo asistování na tantrických seminářích a podpora dalších jiných bezpečných prostorů při transformacích.

Před 16 lety se začala učit jako učedník u šamana Seana Hammana. Posledních 15 let se hlavně věnuje a zcela jí naplňuje šamanská cesta, cesta medicín – držení prostoru a podpora ostatních bytostí přes asistovanou smrt, transformace, léčení a sebepoznávání. Vesna si také užívá posledních 9 let aromaterapii – masáže, léčení a přednášky o rostlinách. S láskou vede meditace – připomínání ticha v přítomnosti v sobě, užívá si qigong, jógu, malování obrazů, tanec..

V rámci Festivalu transformace budete mít příležitost zúčastnit se s Vesnou meditace se šamanskou rostlinou Sananga.

Sananga – Tato posvátná a účinná rostlina ve formě očních kapek je tradičně používána amazonskými kmeny pro léčivou sílu, harmonii a schopnost duchovního vhledu. Sananga hluboce čistí zablokované energie na citové, fyzické i duchovní úrovni. Čistí mysl. Najde kořeny nemocí i bloků a vytrhne je. Podporuje uvědomění se. Větší rovnováhu, přítomnost tady a teď, jasnost, klidnou mysl, vnitřní klid, prohlubuje meditaci, relaxuje a otevírá srdeční čakru. Pracuje s 3. okem.

 

Koupit lístkyPotřebujete více informací?