Pavla Pospíšilová Festival Transformace

Pavla Pospíšilová

+420 724 771 350

www.kurzyeov.cz/

Věřím na zázraky a vidím je ve své práci každý den.
Jsem kousek celku a celek je já. Jsem tvoje zrcadlo a vidím v tvých očích tvůj příběh, tvojí cestu, tvé světlo.
Nenaučím tě nic nového, má přítomnost bude pro tebe pouhé připomenutí a aktivace toho, co už dávno umíš a znáš. Napoj se znovu na svoje vnitřní Vědění a Moudrost, rozšiř svoje Vědomí a dívej se na to, co je očím neviditelné.
Před více, jak třemi lety mi do života vstoupila mexická metoda Viendo por el Mundo , spolu s její zakladatelkou Verenice Carvajal a pod jejím vedením jsem prošla několika kurzy.
Jsem spoluzakladatelka a certifikovaná lektorka Kurzů EOV (extraokulárního vidění). Náplní mé práce jsou převážně čistící a transformační meditace, individuální lekce, vzdělávací a rozvojové workshopy.
Věnuji se dětem i dospělým s různými formami zátěže, jako jsou strachy, podvědomé bloky, trauma, šikana, sebepoškozování, autismus, DMO, ADHD , medikace, ale i těm, kteří se chtějí v životě posunout ve svém napojení na intuici a sebedůvěru. Více o kurzech: www.kurzyeov.cz
Naše moto zní: Spojme celý svět v jednu rodinu

 

Mocná síla víru a můj vnitřní nepřítel
Provedu Tě meditací, u které se potkáš se svým vnitřním nepřítelem. Jaký je? Jak vypadá? Co ho vyživuje? A pomocí síly víru odstraníš usazené negativní emoce, které jsou ve tvém energetickém systému a blokují tvou životní energii.

Koupit lístkyPotřebujete více informací?