Jan Komeda Festival Cesty transformace

Mirka Vokounová Krepčíková

Speciální pedagog s 22letou praxí v pomáhající profesi, ředitelka Nadačního fondu Propolis33 zaměřeného na podporu ženských charitativních a osvětových iniciativ. Lektorka osobního rozvoje, ženských kruhů a transformačních seminářů, ceremonialistka, průvodkyně po energetických místech, zabývá se ekologií. Její vizí a cílem je pomáhat lidem růst a posouvat se na cestě svým životem.

Autorka projektu Síla ženské energie podporujícího ženy na jejich životní cestě. Cestě za jejich proměnou v sebe-vědomou ženu, sebepoznáním, nalezení lásky k sobě, vidící své dary a kráčející cestou svého poznání.

Zveme VÁS na jedinečný zážitek s Firewalking

Firewalking se dá dělat různě. Stejně tak jako sex se dá dělat různě… Není až tak důležité CO ale JAK!

Když do ohně s pokorou pozveme vědomé napojení na jeho energii a živelnost, má to pak úplně jinou kvalitu. Uhlí můžeme „jen tak projít“. Nebo! Můžeme uchopit tuto jedinečnou příležitost a udělat z toho sebezasvěcení a zkoušku dospělosti. Nebudeme se snažit oheň „překonat“, „podmanit“ ani „zkrotit“, ale naopak rozhýbeme realitu skrze spolupráci, nacítění a propojení se s jeho energií a naším záměrem.

Ohýbání tyče v páru či dvojici

V našich vztazích se nás hluboce dotýká láska, sounáležitost, porozumění, bezpečí, intimita, ale i zkušenosti, které posouvají každého zvlášť i dohromady. Někdy jdeme spolu bok po boku, jindy je jeden o krok napřed a přitom jsme stále spolu. Občas se vyskytnou překážky, které když spolu zvládneme, posunou nás zase k sobě blíž. Symbolickým partnerským rituálem je společné ohnutí tyče, představitelku omezení, překážek, které brání cestě vstříc většímu napojení v lásce, hojnosti, tvoření a budování hlubšího poznání.

Pojďte vykročit pro to, co do svého života chcete, a pro to, aby to šlo, musíte společně něco udělat. Tato tyč je zároveň symbolem pevnosti a struktury našich vzorců, které jsme tak pevně nechali ukotvit ve své mysli i těle. Je i hranicí, kterou jsme si v našem životě vystavěli, aby nás v určité chvíli ochránila, a je tak pevná, že nás svírá jako v okovech. Je třeba ji uvolnit, vytvořit tak flexibilní, jak jen v životě potřebujeme, aby k nám mohla volně proudit hojnost, podpora, kreativita, láska i péče. Přichází tak síla a energie stát pevně na vlastních nohou sama za sebou, se svými pocity, intuicí i vizemi. Jednou z částí této iniciace je také to, jak následujete své sny a cíle, jestli dokážete jít cestou toho, co vás společně naplňuje. Otvíráte pokladnici s vašimi talenty a dary, tu kterou tak často přehlížíme, anebo se bojíme ukázat světu. Tento rituál napomáhá přijmout to, co je naší součástí, a doplnit tak naši celistvost a autentičnost.

Mirka Vokounová Krepčíková Festival transformace

Šíp jako iniciace

Šíp v iniciaci symbolizuje záměr, vystřelený šíp směr a jeho zlomení krkem, místem tolik zranitelným. Slyšíte, jak sviští vzduchem, jak proráží jeho vrstvy? Co je ten záměr, co je cíl, za kterým chci jít, a podstoupit to riziko, že se mohu zranit? Na jakou cestu v životě se chcete vydat, co ji má doprovázet? Jaké strachy je třeba překonat? Stačí si je uvědomit, jsou to ty, které brání přijmout do svého života kvality a esence, které v něm chcete mít. To, co je tou pevnou strukturou, vzorcem, který je třeba překonat, abychom mohli vykročit do „nového“ života lehce a silou právě nabitou. Tato síla se uvolňuje díky rozpuštění vzorců a omezení, které si tak často právě svými strachy a nezpracovanými emocemi v sobě ukotvujeme. Vytvoří se prostor, který je nezatížený a svobodný pro nové vize.

Koupit lístkyPotřebujete více informací?