JOHN HAWKEN

TANTRICKÝ A ŠAMANSKÝ UČITEL, AUTOR

John Hawken, zakladatel Cest transformace, využívá čtyřicetileté zkušenosti s terapií, tantrou, šamanismem a stínovou prací. Je považován za jednoho z nejzkušenějších učitelů tantry v Evropě. Demystifikuje spiritualitu pomocí jasných vysvětlení a vedení, jak vědomím navigovat svět energie uvnitř nás, kolem nás a za námi.

„Naše vědomí sebe samého jako proudu energie přináší přímou zkušenost se záhadami života: láska, vztah, sex, duch a význam našeho posvátného snu. Srdce je naše energetické centrum pro prožívání lásky. Ale nejsilnější láskou v srdci je láska k pravdě. “

„Nejdůležitější součástí tantry pro mě je poselství následovat své srdce, následovat svou vnitřní autoritu a příliš se nestarat o to, co si ostatní myslí nebo říkají.“

JOHN HAWKEN

Johnovy workshopy

Čtení a autogramiáda s možností koupit si knihy Johna v pondělí 5.7. v průběhu polední pauzy

Masáž tygřích drápů
Toto je umění erotického škrábání. Je to smyslná a hravá masáž celého těla, která zároveň uvolňuje a dodává energii. Dynamický, příjemný a nový způsob navazování kontaktu a prožívání vaší pokožky.

Hledání síly proudění

Abychom byli silní, často při tomto sezení používáme úsilí a napětí, zažíváme, jak plynulost a flexibilita jsou mnohem jistějším základem pro tantrický způsob bytí, který se hodí k přístupu relaxace a umožňuje životu proudit skrze nás a kolem nás.

Koupit lístkyPotřebujete více informací?